بهترين دلدار بهترين دلدار .

بهترين دلدار

جزوه نوروآناتومي گروه پزشكي

جزوه نوروآناتومي گروه پزشكي

جزوه نوروآناتومي گروه پزشكي

4,900تومان

جزوه نوروآناتومي مخصوص گروه پزشكي و علوم پايه

تعداد صفحات : 183 صفحه

فرمت : متني – docx – ورد

تعداد كلمات:33355

 

منبع :  https://file4dl.ir/product/%d8%ac%d8%b2%d9%88%d9%87-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88-%d8%a2%d9%86%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۶:۴۴ توسط:صمن موضوع:

بهترين شركت خدمات مهاجرتي به كانادا

بهترين شركت خدمات مهاجرتي به كانادا

كانادا يكي از امن ترين كشورهاي جهان است. در كشور كانادا ، نرخ جرم، جنايت و تبعيض نژادي بسيار پايين است، همچنين از نظر كيفيت زندگي و آموزش در رتبه‌هاي برتر جهان قرار دارد.

علاوه‌بر اينكه كانادا كشوري امن براي دانشجويان به حساب مي‌آيد، ويژگي‌هاي ديگري نيز دارد كه اغلب مهاجران را به خود علاقه‌مند مي‌كند. در حقيقت اين كشور با آغوشي باز پذيراي محصلان است.

راه ها و روش هاي مهاجرت به كانادا

از آنجايي كه برخي كشورها با وجود امنيت بالا، مهاجر نمي‌پذيرند، اين استقبال گرم كانادا براي دانشجويان بسيار خوشايند است.

كانادا با اينكه در ارتباط با ميزان امنيت، توانسته رتبه يك جهاني را به نام خود ثبت نمايد، رقباي سرسختي در اين مسير دارد. براساس نظرسنجي كه در ماه مي سال 2020 ميلادي صورت گرفت، مشخص شد كه  نيوزلند و استراليا به دليل ثباتي كه در آن‌ها وجود دارد، از رقيبان مهم كانادا در اين رتبه‌بندي محسوب مي‌شوند. انگلستان نيز در اين رقابت يكي از كشورهايي است كه با كانادا فاصله زيادي ندارد.

اكنون كه ميدانيم كانادا يكي از امن ترين كشورهاي جهان براي دانشجويان و مهاجران است، اگر قصد مهاجرت به كشور كانادا را داريد و ميخواهيد تحصيل خود را در اين كشور ادامه دهيد ميتوانيد از خدمات شركت رايا بين الملل (Raya International) كه يك شركت كانادايي است استفاده كنيد.

تحصيل در كانادا مزاياي بسياري دارد كه از جمله آنها مي توان به تحصيل به زبان فرانسه و انگليسي اشاره كرد.

شركت رايابين الملل با استفاده از مشاورين باتجربه و مجرب با دانش روز و داشن سابقه پرونده هاي مهاجرتي متعدد مي تواند زمان دريافت اقامت شما را كاهش دهد و در هزينه هاي شما صرفه جويي كند.

مشاوران رايا بين الملل با توجه به شرايط هر يك از متقاضيان مشاوره هاي اختصاصي براي آنها ارائه خواهند كرد تا راحت ترين راه را براي مهاجرت انتخاب كنيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۲۴:۰۰ توسط:صمن موضوع:

دوربين مدار بسته مناسب اماكن تجاري و كارخانه

دوربين مدار بسته مناسب اماكن تجاري و كارخانه

 

از زمان هاي گذشته تا به حال، داشتن امنيت كامل در اماكن تجاري و محيط هايي با فضاي گسترده به دغدغه اي بزرگ براي صاحبان اين اماكن تبديل گشته است. از جمله روش هايي كه براي تامين امنيت، در زمان عدم حضور تجهيزات الكترونيكي پيشرفته مورد استفاده قرار مي گرفت، استخدام كردن افرادي تنومند و يا به كار گيري سلاح سرد و گرم مختلف بود، تا امنيت را براي ما به ارمغان آورد. با پديدار شدن انقلاب صنعتي در كشور هاي مختلف، و ماشيني شدن زندگي روزمره مردم جهان ابزار هاي بسيار متفاوت و كاربردي وارد زندگي ما انسان ها شد. يكي از اين تجهيزات كه به كمك، صاحبان اماكن تجاري همچون طلا فروشي، صرّافي و بانك ها آمد دوربين مدار بسته امكان تجاري بود كه با نصب آسان و راه اندازي سريع خود جايگاه مناسبي در بين خريداران سيستم هاي نظارتي پيدا كرد.

92uv_z8.jpg

محيط هاي تجاري

محيط هاي تجاري، كه اغلب داراي اشيا و اجناس گران قيمت در محيط خود هستند، كيفيت بالايي را براي ضبط تصاوير و نظارت دقيق خود طلب مي كنند. در گام اول براي خريداري انواع مختلف دوربين مدار بسته اماكن تجاري، مشورت و حضور يك كارشناس براي در نظر گرفتن نوع تكنولوژي دوربين مدار بسته، تعداد دوربين، جهت قرار گيري و محل نصب، مورد نياز است. پس از مشخص شدن موارد ذكر شده حالا نوبت نوع لنز و كيفيت تصاوير انتقالي به نمايشگر و فضاي ذخيره سازي همچون هارد است كه توسط نوع نياز خريدار تعريف مي شود. تنها گزينه براي لنز اين دوربين ها، چشمي 3.6 ميلي متري به بالا مي باشد تا امنيت محيط با قدرت بالا تامين گردد. تصوير برداري در شب يكي دگر از پارامتر هاي مهم است كه بايد در هنگام خريد دوربين مدار بسته AHD اماكن تجاري به آن توجه داشته باشيد. به طور كلي ميزان ديد در شب مناسب براي بانك ها، طلا فروشي و صرّافي ها 30 متر مربع كه در برند هاي مختلف به صورت سياه و سفيد و رنگي ارائه مي شود.

 

كارخانه و فضاي هايي با متراژ بزرگ

دوربين مدار بسته هايي كه براي فضايي با متراژ بالا خريداري مي شوند بالا ترين كيفيت ممكن را چه در لنز و چه در كيفيت تصوير و بدنه دارا مي باشند. مكان هايي كه براي نصب دوربين مدار بسته IP مي باشند كارخانه، فضا هاي بزرگ و سوله و هاي انبار هاي غذايي مي باشند، تا در زمان پايان ساعات اداري به كمك نيرو حفاظت و يا نگهباني مجموعه آمده و در صورت مشاهده حوادث غير مترقبه همچون آتش سوزي و يا سرقت اموال و اجناس، در سريع ترين زمان ممكن از اتفاقات محيطي با خبر شوند و موارد پيشگيرانه را، براي اتفاقات رخ داده را انجام دهند. سيستم نظارتي كه براي اين محيط ها اغلب خريداري مي شود با نام PTZ يا دوربين مدار بسته گردان شناخته مي شود، تا در كنار دوربين هاي معمولي دام و بولت امنيت مكان هاي نام برده شده را به ميزان قابل توجهي بالا ببرند.

انتخاب نهايي

حالا پس از شناخت انواع سيستم هاي نظارتي مناسب براي كارخانه، انبار و مجتمع هاي تجاري كوچك و بزرگ، بايد قبل از خريد به مواردي مهم كفه در كاركرد صحيح دوربين مدار بسته اماكن تجاري خريداري شده تاثير گذار است دقت كنيد. انتخاب محل نصب دوربين مدار بسته به نظارت دقيق محيطي كمك شاياني مي كند. براي بالا بردن دقت نظارت، بايد قبل از نصب تمام زاويه امكان تجاري و انبار ها را شناسايي كنيد كه اين كار اغلب توسط خود خريدار و با حضور كارشناسان صورت مي گيرد. نوع تكنولوژي دوربين مدار بسته اماكن تجاري در وضوح و كيفيت تصاوير تاثير گذار است، بدين شكل كه لنز قدرتمند به كار رفته در سيستم نظارتي در صورت يكسان بودن (براي مثال لنز 3.6 ميلي متري) در تكنولوژي تحت شبكه و اچ دي سي وي آي از تفاوت و كيفيت فاحشي در خروجي برخوردار مي باشند. از ديگر مسائلي كه بايد به آن توجه داشت، قاب دوربين مدار بسته اماكن تجاري است كه در سه نوع بولت، دام و PTZ توليد گشته اند، و پيشنهاد مي شود در صورت خريداري دوربين دام و بولت از كيفيت تصوير و لنز بسيار بالا استفاده كرده و يا انتخاب اول خود را بر روي دوربين مدار بسته PTZ كه مخصوص اماكن تجاري و محيط هايي با فضاي گسترده و بزرگ است قرار دهيد.

دوربين مداربسته  مناسب اماكن تجاري و كارخانه

در حال حاضر آمار ها نشان مي دهد كه در مكان هايي كه دوربين مداربسته وجود دارند، نرخ جرايم بسيار پايين تر از مكان هايي است كه فاقد اين دوربين ها هستند. دوربين  مداربسته كاربرد هاي فراواني دارند كه يكي از عمده ترين آن ها در اماكن و ساختمان هاي اداري است. از جمله كاربرد هاي دوربين مداربسته در اين اماكن مي توان به كنترل عبور و مرور ارباب رجوع، بالا بردن بازدهي كارمندان، نظارت بر امور انجام شده و … اشاره نمود.

به طور كلي از زمان هاي گذشته تا كنون داشتن امنيت كامل در اماكن تجاري و محيط هايي با فضاي گسترده به دغدغه اي بزرگ براي صاحبان اين اماكن تبديل شده است و مراكز تجاري و فروشگاه ها از مهم ترين مراكزي هستند كه نيازي مبرم و هميشگي به نظارت و كنترل توسط دوربين مداربسته دارند.

با فراهم شدن بستر اينترنت و نرم افزار هاي تصوير خوان، دوربين مداربسته مي توانند تصاوير محيط را در هر لحظه به صورت آنلاين نشان دهند و همين دليل سبب شده تا ضريب امنيت در فضاهاي اداري بسيار بيشتر گردد. در ادامه مطلب ” دوربين مدار بسته مناسب اماكن تجاري و كارخانه ” به معرفي انواع دوربين ها و كاركرد آن ها مي پردازيم. با ما همراه باشيد.

انواع دوربين هاي مدار بسته مناسب اماكن تجاري و كارخانه ها

بهترين نوع دوربين هاي مدار بسته براي كارخانه ها و مراكز صنعتي، انواعي مي باشند كه از وضوح تصويري بسيار بالايي برخوردار هستند. دوربين هاي مدار بسته آنالوگ براي اين فضاها نامناسب، دوربين هاي مدار بسته اچ دي، دوربين مدار بسته اي اچ دي، دوربين مدار بسته فول اچ دي و دوبين مدار بسته تحت شبكه آي پي براي اين امر مناسب هستند. از انواع دوربين هاي مدار بسته مناسب براي اين فضاها مي توان به موارد زير اشاره نمود:

 

دوربين هاي مدار بسته لامپي:

دوربين هاي مدار بسته لامپي يكي از رايج ترين انواع دوربين هاي مدار بسته هستند كه با فراهم كردن امكان جمع آوري اطلاعات به صورت 360 درجه نقشي مهم در كنترل تردد و نظارت بر امور دارند. دوربين هاي مدار بسته لامپي كاملا شبيه به لامپ هاي رشته اي هستند كه بر روي سر پيچ لامپ نصب شده اند و تفاوت آن ها با لامپ هاي معمولي به سختي معلوم مي گردد. عدم شناسايي و تشخيص اين نوع دوربين ها و همچنين زاويه ديد آن ها سبب شده است اين دوربين ها گزينه مناسبي براي سازمان هاي حفاظتي و محيط ها و فضاهاي جاسوسي باشند.

 

دوربين مدار بسته PTZ:

اين نوع از دوربين هاي مدار بسته كه بيشتر با نام دوربين مدار بسته اسپيد دام شناخته مي شوند، يكي ديگر از انواع دوربين هاي مدار بسته مناسب اماكن تجاري و فضاهاي اداري مي باشند. دوربين هاي مدار بسته اسپيد دام عموما براي فضاهاي باز مناسب هستند، چرا كه مي توانند فضاي زيادي را تحت پوشش قرار دهند.

براي مثال اگر در يك مركز تجاري اين دوربين را نصب كنيد، توانايي پوشش دهي چند برابر يك دوربين معمولي را دارد و در ضمن اين دوربين ها قابليت زوم اپتيكال و ديجيتال را دارند تا بتواند جزئيات چهره و اشيا را بيشتر نمايش دهد، در نتيجه بهتر است براي فضاهاي باز دوربين هاي مدار بسته اسپيد دام در اولويت انتخاب قرار گيرند.

 تي وي تي

دوربين مدار بسته AHD:

دوربين هاي مدار بسته AHD يكي از بهترين دوربين هاي مدار بسته آنالوگ هستند كه براي انتقال تصاوير از تكنولوژي سيستم هاي تلوزيوني ديجيتال استفاده مي كنند. اين گروه از دوربين هاي مدار بسته برخلاف ساير دوربين هاي مدار بسته آنالوگ، به دليل استفاده از سيستم كد گذاري قادر به ارسال تصاوير با حجم و رزولوشن بالا مي باشند. دوربين هاي مدار بسته AHD بر اساس رزولوشن تصاوير و شكل ظاهري در گروه هاي مختلفي تقسيم بندي مي شوند و هر يك داراي ويژگي هاي متفاوتي هستند.

دوربين هاي مدار بسته تحت شبكهIP:

دوربين هاي مدار بسته تحت شبكه داراي سيستم عامل مي باشند كه مي تواند به كامپيوتر و اينترنت متصل شوند و تمام اطلاعات زير نظر اينترنت و شبكه رد و بدل مي شود. وجود اينترنت و كار با آن سبب شده است تا اين دوربين ها بتوانند راحت تر تصاوير ديجيتال را دريافت كنند. يكي از مهم ترين ويژگي هاي اين دوربين ها اين است كه امنيت در اين دوربين ها بسيار بالا مي باشد چرا كه رمز گذاري شده اند و هر كسي نمي تواند به راحتي به اطلاعات ذخيره شده در آن ها دسترسي پيدا كند.

در ضمن چون اين دوربين ها بر پايه اينترنت كار مي كنند، در هر فضايي كه به اينترنت دسترسي داشته باشيد و اطلاعات دوربين را وارد كنيد، مي توانيد تصاوير را در اختيار داشته باشيد. دوربين هاي مدار بسته تحت شبكه با توجه به امنيت بالايي كه دارند، قيمت بيشتري نسبت به ديگر دوربين ها دارند.

ويژگي هاي دوربين هاي مدار بسته مناسب براي مراكز تجاري و كارخانه ها

  • برخورداري از قابليت زوم كردن: داشتن قابليت بزرگ نمايي فيلم ضبط شده و يا حتي تصاوير لايو زنده.
  • قابليت serach smart: قابليتي كه امكان جست و جوي صحنه يا اشيايي خاص را براي شما فراهم مي كند.
  • قابليت Stream dual: امكان ضبط دو استريم به شكل مجزا كه در اين صورت عملكرد شبكه نيز بهبود مي ياد.
  • قابليت Back up Avl: با وجود اين قابليت امكان پخش فيلم بر روي گوشي تلفن همراه يا كامپيوتر بدون نياز به نصب نرم افزار وجود دارد.
  • قابليت PTZ: اين قابليت كه با نام اسپيد دام شناخته مي شود و پيش تر نيز به آن اشاره نموديم، امكان كنترل سيستم دوربين هاي گردان را در اختيار ما قرار مي دهد.

دوربين مدار بسته در اماكن تجاري

در محيط هاي تجاري كه اغلب اشيا و اجناس گران قيمت وجود دارد، به دوربين هايي با كيفيت بالاي ضبط تصاوير و نظارت دقيق بر آمد و شدها نياز است. در گام نخست خريد دوربين مدار بسته براي اين اماكن به مشورت و حضور يك كارشناس در محيط مربوطه، براي در نظر گرفتن نوع تكنولوژي دوربين مدار بسته، تعداد دوربين، جهت قرار گيري و محل نصب نياز است. پس از مشخص شدن موارد ذكر شده نوبت به نوع لنز و كيفيت تصاوير انتقالي از نمايشگر دوربين و همچنين حجم فضاي ذخيره سازي آن مي باشد كه با توجه به نوع نياز خريدار تعريف مي شود.

بهترين گزينه براي لنز دوربين هاي مورد استفاده در اين اماكن، چشمي 3.6 ميلي متري به بالا مي باشد تا امنيت محيط را با قدرت بالا تامين نمايد. برخورداري از قابليت تصوير برداري در شب نيز يكي ديگر از پارامترهاي مهمي مي باشد كه بايد در هنگام خريد دوربين هاي مدار بسته به آن توجه نمائيد.

هايك ويژن تهران      

دوربين مدار بسته در كارخانه ها و فضاهاي بزرگ

دوربين هاي مدار بسته اي كه براي فضاهايي با متراژ هاي بالا خريداري مي شوند، بايد بالاترين كيفيت ممكن را در لنز،كيفيت و در بدنه داشته باشند. در كارخانه ها، فضاهاي بزرگ، سوله و انبار هاي غذايي بايد دوربين هاي مدار بسته نصب شوند تا در پايان ساعات اداري به كمك نيروهاي حفاظتي و نگهباني مجموعه آمده و در صورت بروز حوادثي همچون آتش سوزي و يا سرقت اموال و اجناس در سريع ترين حالت ممكن از اتفاقات محيطي با خبر شوند و از بروز اين مشكلات جلوگيري كنند و يا در صورت رخ دادن اين مشكلات به خوبي آن ها را مهار كنند.

هايك ويژن

نتيجه گيري نهايي

در نهايت با شناخت بهترين سيستم هاي نظارتي براي كارخانه ها، انبار و اماكن تجاري بزرگ و كوچك، بايد قبل از خريد به مواردي كه در كاركرد صحيح دوربين هاي مدار بسته خريداري شده تاثير گذار است، نهايت دقت به عمل آيد و در ضمن بايد قبل از نصب، تمامي زواياي اماكن تجاري و انبارها شناسايي شود. همچنين استفاده از دوربين هايي با بروز ترين تكنولوژي ها كه تصاوير با كيفيت بالايي را براي شما فراهم كنند و توجه به نوع قاب دوربين مدار بسته كه در سه نوع بولت، دام و پي تي زد توليد مي شوند، از مواردي است كه بايد به آن ها توجه ويژه داشت.

در ضمن در صورت خريداري دوربين بولت و دام بايد از لنز هاي بسيار با كيفيت استفاده نمود تا نيازهاي امنيتي و حفاظتي هر فضا به خوبي برطرف گردد. دوربين هاي مدار بسته در حال حاضر كمك شاياني به صاحبان اماكن تجاري همچون طلا فروشي ها، صرافي ها، بانك ها، فروشگاه ها و ديگر فضاها مي نمايند و از بروز بسياري از مشكلات مانند دزدي ها، سرقت ها و ديگر امور مجرمانه ممانعت به عمل مي آورند. اين ادوات همچنين در صورت بروز چنين اتفاقاتي كمك مي كنند تا هر چه سريع تر مجرمان دستگير و تحويل قانون گردند.

به همين دليل در حال حاضر وجود اين دوربين ها در همه ي مراكز تجاري و كارخانه ها از ملزومات مهم و اوليه به شمار مي روند. در ضمن حتما براي خريداري و نصب اين دوربين ها در مراكز بزرگ بايد از افراد متخصص كمك گرفته شود تا اين ادوات بهترين بازدهي را براي خريدار داشته باشند. اگر مطالعه مطلب دوربين مدار بسته مناسب اماكن تجاري و كارخانه براي شما مفيد بود، براي مطالعه ديگر مطالب مشابه به وب سايت ما مراجعه فرمائيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۷:۰۳ توسط:صمن موضوع:

دانلود فيلم Zack Snyder’s Justice League 2021

دانلود فيلم    Zack Snyder’s Justice League 2021

xtra_z10.jpg

ليگ عدالت زك اسنايدر به كارگرداني زك اسنايدر در سال ???? توسط كشور آمريكا در ژانر اكشن ساخته شده است. بن افلك و هنري كويل در آن حضور دارند. زك اسنايدر اجازه نمي دهد كه فداكاري نهايي سوپرمن بي نتيجه بماند. او همراه با متحدانش در تلاشند تا جلوي فاجعه اي را كه قرار است زمين را نابود كند، بگيرند.

اطلاعات تكميلي فيلم Zack Snyder’s Justice League 2021 :

كارگردان : Zack Snyder

نويسنده ها : Zack Snyder , Chris Terrio

بازيگران : Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot

كشور : USA | UK

زبان : English | Icelandic | French

تاريخ انتشار : ?? March 2021 (USA)

شناخته شده به اسم : Zack Snyder’s Justice League

لوكيشن فيلمبرداري : Warner Bros. Studios, Leavesden, England, UK

كمپاني سازنده : Atlas Entertainment, DC Entertainment, DC Films

 

فيلم ليگ عدالت زك اسنايدر به كارگرداني زك اسنايدر در سال ???? ساخته شده است. اين فيلم محصول كشور آمريكا و در ژانر اكشن و ماجراجويي مي‌باشد. در اين فيلم جرد لتو، هنري كويل، امبر هرد , گل گدوت به هنرمندي پرداخته‌اند.

https://upnod.tv


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۷:۲۱ توسط:صمن موضوع: